Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Pomiń łącza nawigacjiBIP> Polski> Artykuły> Współpraca Międzynarodowa> Programy międzynarodowe> Program CEMS Master in International Management
Program CEMS Master in International Management
CEMS (The Global Alliance in Management Education) jest strategicznym sojuszem wiodących szkół biznesu i międzynarodowych firm. Jego zadaniem jest ustanowienie globalnego standardu doskonałości dla studiów magisterskich w dziedzinie zarządzania. Założona w 1988 roku w Europie sieć stale wzrasta, głównie ze względu na sukces i popularność programu CEMS Master in International Management: program MIM. Obecnie, CEMS jest światową ligą liderów na rynku studiów magisterskich i nie może się równać pod względem renomy jej członków: 29 światowej klasy ośrodków akademickich współpracujących z ponad 70 firmami i 4 partnerami społecznymi oferującymi międzynarodowym studentom unikalne połączenie wysokiej jakości edukacji i doświadczenia zawodowego.
 
Główną inicjatywą opracowaną w ramach sieci CEMS jest CEMS MIM (Master in International Management), prestiżowy ponadnarodowy tytuł, który może być uznany za najlepszy paszport do międzynarodowej kariery. Jest to jednoroczny wspólny program studiów, który jest otwarty wyłącznie dla studentów studiów magisterskich uczelni członkowskich CEMS, którzy otrzymują dyplom CEMS w połączeniu z dyplomem ukończenia swojej uczelni macierzystej.
 
Zarówno program, jak i uczelnie członkowskie CEMS zostały niedawno uznane w prestiżowym rankingu programów Master of Science przeprowadzonych przez The Financial Times. Według edycji rankingu z 2012 r. CEMS MIM zajmuje 3 miejsce w rankingu (poprzednio 1 i 2 miejsce w świecie w ciągu ostatnich 3 lat).
 
Utworzył: Małgorzata Chromy (28.02.2013)
Opublikował: Maria Karaś (28.02.2013)
Ostatnia zmiana: 23.07.2014
Historia Zmian 
WersjaZmianaAutor zmiany 
323.07.2014Redaktorprzeglądana
204.03.2013Redaktor 
128.02.2013Marcin Trojanowski